Fotolajm

Nga Elorina Kulla

 

Peshkatare ne Sri Lanka , rreth 180 km larg Kolombos. Ky lloj peshkimi eshte nje menyre tradicionale e kesaj zone per te fituar jetesen dhe cdo mbajtese eshte nje prone e cmuar e trasheguar nga brezi ne brez.

Advertisements
%d bloggers like this: