La Liga

Ja kush jane golashënuesit më të mirë të sezonit

                                                                         Në përfundim të sezonit futbollistik, në shumë kampionate janë listuar edhe emrat e golashënuesve më të mirë në kampionatet […]

El Clasico e shumëpritur, luhet për gjithcka

(Lexo shkrimin origjinal) Nga Oldi Mele Sot në orën 20:00 në “Camp Nou” do të startojë ndeshja më e rëndësishme e La Ligës pasi do të përballen Barcelona dhe Real Madrid në një sfidë për “ Jetë a Vdekje”. Në tempullin katalanas do të ndizen prozhektorët për lojtarët më të mirë në botë dhe pritet […]