Tag Archive | Autobusi

Si vijuan tragjeditë e ditës së hënë..

Nga Edlira Kalaja Tragjedia më e madhe e aksidentit të ndodhur këtë të hënë, ishte humbja  11 jetëve. Teksa shikoje portretet e secilës prej vajzave ishte e pamundur të mos përloteshe dhe e vetmja ndjenjë që të vinte në ato momente ishte keqardhje. Keqardhje për ato jetë të humbura. Tragjedia tjetër e shkaktuar nga ky […]